Krystalizacja

Krystalizacja

Na posadzkach kamiennych możemy przeprowadzać proces krystalizacji. Wyróżniamy krystalizację proszkową oraz krystalizację w płynie. W zależności od rodzaju kamienia: marmur czy granit jak również podziału na posadzki jasne i ciemne możemy wyróżnić następujące rodzaje produktów:

Kategorie: ,

Opis

 

Zdjęcia Opis
  Kristalux
Specjalny środek do krystalizacji podłóg marmurowych, kamiennych, lastrikowych. W krótkim czasie zapewnia wysoki połysk i duża odporność oraz wytrzymałość na czynniki zewnętrzne. Po wykonaniu procesu krystalizacji widoczny jest efekt mokrej wody. Najlepszy rezultat utrzymuje się przy zastosowaniu z Dyskiem Termicznym oraz padem stalowym. Przy krystalizacji posadzek jasnych należy przeprowadzić próbę w mniej widocznym miejscu aby upewnić się że preparat nie reaguje zbyt gwałtownie z posadzką zmieniając jej kolor.
  Kristal Green
Krem do polerowania marmur. Zawieraj cząsteczki tytanu, które są ponad sto razy trwalsze
niż cząsteczki żywicy, dlatego wzmacnia i zabezpiecza podłoże na długi czas. Drobne cząsteczki (5 nm) są w stanie przeniknąć do mikro porów marmuru tworząc cienką warstwę filmu o jednolitym wysokim połysku zabezpieczając przed kurzem, zarysowaniami, zabrudzeniami oraz ułatwiając utrzymanie posadzki w czystości.
  Kristal Blu
Krem do polerowania jasnego granitu. Zawieraj cząsteczki tytanu, które są ponad sto razy trwalsze
niż cząsteczki żywicy, dlatego wzmacnia i zabezpiecza podłoże na długi czas. Drobne cząsteczki (5 nm) są w stanie przeniknąć do mikro porów granitu tworząc cienką warstwę filmu o jednolitym wysokim połysku zabezpieczając przed kurzem, zarysowaniami, zabrudzeniami oraz ułatwiając utrzymanie posadzki w czystości. Preparat antypoślizgowy zgodnie z normą GB 19079.1-2003.