Marmur

Marmur

Kategorie: ,

Opis

Zdjęcia Opis
  Diamenty metalowe MS
Bardzo agresywne diamenty zatopione w metalu. Do plantowania posadzki marmurowej. Za pomocą przedstawionych frezów jesteśmy w stanie idealnie wyrównac posadzkę, usunąć wszystkie głębokie rysy, przebarwienia oraz uskoki.Wydajność do 1000m2. Dostępne gradacje gr00, gr0, gr1, gr2
  MK i MCK
Resibondy do polerowania każdego rodzaju marmuru. Specjalnie zaprojektowane narzędzia diamentowe, które w szczególności na początkowych gradacjach są w stanie usunąć rysy po diamentach metalowych jak również zdjęć nadmiar mastików używanych w procesie uzupełniania ubytków.
  Jumper
Do polerowania marmuru. Bardzo wytrzymałe i odporne na uskoki. Scięte końce umozliwiają plantowanie mastików w procesie naprawczym dziur w marmurze. System mocowania na rzepa, możliwość zastosowania w każdej szlifierce.
  Pady diamentowe
Do odnawiania i konserwacji podłóg kamiennych oraz betonowych. Dyski SuperShine i SpongeLux pozwalają usunać zarysowania i przywracają połysk.
Szybko, łatwo i efektywnie dyski moga być używane we wszelkiego rodzaju szorowarkach, polerkach i zmywarkach.
  Pavelux
Do wygładzania marmurów i usuwania wypełniaczy (mastików). Bardzo przydatne narzędzia do renowacji trudno wybłyszczających i miękkich posadzek. Zamiennik diamentów żywicznych przy posadzkach szybko zużywających segmenty marmurowe.
  Szczotka Antyczna
Doskonała do czyszczenia marmuru. Nadaje podłodze stary antyczny kolor. Idealna do chropowacenia podłogi, nadawania wyglądu antycznego jak również antypoślizgu.