Proszki polerskie

Proszki polerskie

Na posadzkach kamiennych możemy przeprowadzać proces krystalizacji. Wyróżniamy krystalizację proszkową oraz krystalizację w płynie. Klindex posiada w swojej ofercie proszki polerskie umożliwiające wypolerowanie każdej posadzki kamiennej. Poniżej zaprezentowany jest opis zastosowania proszków w odniesieniu do rodzaju marmuru czy granitu. W przypadku braku możliwości doboru odpowiedniego proszku prosimy o kontakt z nami.

Opis

Zdjęcia Opis
  Polish KP 92
Najlepszy proszek polerski do powierzchni marmurowych. Sprawdza się wszędzie tam gdzie wymagany jest wysoki połysk oraz idealne wybłyszczenie. Stosowany jako ostatni etap w procesie szlifu marmuru. Podnosi połysk powierzchni o kilkanaście luxów.
  Polish KP 85
Doskonały proszek polerski do codziennego użytku na granicie, marmurze i porcelanie. Stosowany komercyjnie w restauracjach oraz centrach handlowych. Proszek do czyszczenia płytek gresowych. Jest to tańsza wersja
Polish KP 92. Bardzo dobrze sprawdza sie na zabrudzonych marmurach ponieważ ma właściwości czyszczące.
Doskonale usuwa naloty grzybicze z podłóg kamiennych, złogi starych, nadbudowanych warstw oraz wchłonięte w powierzchniową strukturę kamienia plamy.
  Polish KG
Proszek polerski do czarnych i ciemnych granitów.
  Polish KG Clear
Proszke polerski do jasnych granitów.
  Polish Palladiana
Bardzo dobry proszek polerski, który ma zastosowanie w procesie wybłyszczania i pielęgnacji lastryka terazza oraz palladiano.
  Polish KMT
Jest to proszek do piaskowców.
  Polish Color
Proszke polerski do zielonego marmuru oraz marmuru zawierającego żelazo.
  Polish Gres
Proszek do polerowania wcześniej wyszlifowanego gresu
  Polish Stairs
Doskonały proszke do schodów i powierzchni pionowych.
  Polish Grey
Specjalistycznych proszek polerski, który ma zastosowanie w przypadku marmurów trudnych w polerowaniu.