Mycie codzienne

Mycie codzienne

Mycie codzienne jest najważniejszym aspektem utrzymania czystości oraz połysku na odnowionej posadzce. Aby zachować piękno kamienia należy używać wyłącznie profesjonalnych preparatów o neutralnym PH lub środków zawierających elementy mydlane jak również substancje wspomagające utrzymanie blasku. Każda posadzka wymaga impregnacji hydrofobowej, która zapobiega gromadzeniu się brudu wewnątrz kamienia jak również tworzy warstwę ochronną przed działaniem substancji o agresywnym PH.

Kategorie: ,

Opis

Zdjęcia Opis
  Emmerol
Profesjonalny preparat w koncentracie o PH 9,1 do bieżącej pielęgnacji podłóg z kamienia naturalnego. Szczególnie polecany do podłóg: marmurowych, granitowych i betonowych. Znajduje zastosowanie również do mycia powierzchni zabezpieczonych powłokami akrylowymi. Jest niskopieniący dlatego nadaje się do mycia ręcznego i maszynowego. Nie uszkadza i nie matowi istniejącego połysku podłoża. Emmerol posiada przyjemny zapach lawendy, wysycha bezsmugowo, pozostawiając efekt połysku i świeżości.Zalecany roztwór roboczy to: 1% do5%.
  Stone Soap
Preparat impregnujący hydrofobowo o neutralnym PH do codziennego mycia posadzek marmurowych i granitowych na bazie mydła z domieszką środków impregnujących. Polecany do mycia i impregnacji podłogi jako końcowa czynność w technologii szlifowania kamienia „umyj i zabezpiecz w jednym kroku” ale również rutynowego okresowego mycia posadzki. Może być także stosowany do posadzek z gresu.
STONE SOAP utrzymuje podłogę w połysku, wzmacnia kolor i nadaje jej silną odporność na ścieranie oraz na wnikanie w micro pory zanieczyszczeń zewnętrznych (brudu), różnego rodzaju związków chemicznych szkodliwych dla podłóg kamiennych . Posiada właściwości antyalergiczne Produkt zawiera unikalną kombinację naturalnych kwasów tłuszczowych, które reagują z wapniem obecnym w posadzkach kamiennych tworząc barierę ochronną przed brudem oraz wodą.