Maty

Maty

Najskuteczniejszy system na utrzymanie wyszlifowaniej posadzki w połysku.
Maty wraz z urządzeniami do mycia Brio oraz profesjonalną chemią Stone Soap stanowią warunek konieczny ubiegania się o gwarancję na zachowanie połysku na długi okres użytkowania. Dobrze dobrane maty wydłużają żywotność posadzek kamiennych, wyłapując piasek utrudniają powstawanie rys oraz okaleczeń posadzki. Poniżej przedstawiamy rózne rodzaje mat pogrupowanych na strefy wejściowe 1,2,3.

Kategorie: ,

Opis

  1 Strefa. Maty Zewnętrzne – Gumowe

Maty gumowe doskonale wyłapują grubszy brud z butów jeszcze za zewnątrz budynku. Tutaj konieczne jest zastosowanie najbardziej wytrzymałych mat.

  2 Strefa. Maty Wewnętrzne – Nylonowe

Standardowe maty świetnie spisują się wewnątrz budynku, usuwając kurz i wilgoć z butów.

   3 Strefa. Maty Wewnętrzne – Logo Maty

W tej części warto zastosować maty, które nie tylko chronią podłogę ale również wspierają wizerunek firmy poprzez eksponowanie logo.

Zadaniem maty wejściowej jest zatrzymanie wnoszonego z zewnątrz brudu i wilgoci [ok. 4l/m2] do wewnątrz budynku. Mata wejściowa ma specjalny splot przędzy High-Twist Nylon, którego zadaniem jest zatrzymanie wewnątrz maty brudu, wilgoci i pozostawienie maty czystej. Właściwie dobrane maty poza prestiżowym wyglądem są w stanie zatrzymać 85% wnoszonego z zewnątrz brudu, dzięki temu zmniejszamy koszty utrzymania czystości aż o 65%! i przedłużamy żywotność posadzek i wykładzin wewnętrznych.
Jaką matę kupić, żeby spełniała swoje funkcje i gdzie ją położyć?
Strefa 1 Na zewnątrz tam gdzie jest strefa lepkiego brudu potrzebujemy maty, która jest odporna na promienie UV, nie butwieje, zabezpiecza podłoże przed poślizgiem.
Strefa 2 Wewnątrz tuż przy wejściu powinniśmy położyć maty chłonące wilgoć. Te które zatrzymają w sobie wnoszony brud i są w praktycznych kolorach.
Strefa 3 Wewnątrz – estetyka wszelkie miejsca gdzie chcemy wypromować firmę, przekazać informację i przede wszystkim chcemy zadbać o estetyczny wygląd pomieszczenia – hole, korytarze biurowe, biura, recepcje Nasze Maty zatrzymują brud wnoszony do wewnątrz. Można je prać. Są antypoślizgowe. Posiadają atest higieniczny, certyfikat przeciwpożarowy oraz oeko.tex. Są bezpieczne dla zdrowia. Są olejoodporne. Nie przewodzą prądu. Są estetyczne.