Triple K. Szorowarka do kamienia

Trzygłowicowa duża szorowarka do renowacji ciągów komunikacyjnych.

Triple K to duża szorowarka do kamienia, jednofazowa o zmiennej prędkości. Dzięki zastosowaniu 3 punktów doskonale nadaje się do pracy również z  niedoświadczonym operatorem, którego wydajność jest potrojona dzięki trzem głowicom szorującym. W dobie galerii handlowych, których powierzchnia zwiększa się z roku na rok, zaistniała potrzeba stworzenia systemu szybkiej i taniej pielęgnacji posadzek.

Szerokość pracy prezentowanej maszyny wynosi 123cm, jest to najlepsze i najszybsze rozwiązanie do polerowania dużych powierzchni kamiennych. Rozwiązuje problem utrzymania czystości w galeriach, obiektach użyteczności publicznej jak również wielkopowierzchniowych obiektach handlowych.

Triple K wykonuje szlifowanie diamentowe i polerowanie za pomocą zastosowanych padów diamentowych. W przypadku posadzek wapiennych jesteśmy w stanie przeprowadzić bardzo szybko zabieg krystalizacji posadzki.  Montując regulowane koła, które opierają się na ziemi, krystalizacja odbywa się bez wysiłku nawet wtedy kiedy zajdzie konieczność dłuższego przytrzymania maszyny w jednym miejscu w celu wytworzenia wysokiej temperatury i uzyskania lepszego połysku.

Transport i przenoszenie Triple K z jednego pomieszczenia do drugiego jest prosty, ponieważ  urządzenie składa się  do wymiarów kompaktowej szorowarki i przechodzi przez standardowe drzwi w domach i biurach. Sam proces przygotowywania urządzenia do pracy zajmuje kilkanaście sekund.

Zalety urządzenia

Ponieważ jest to duża szorowarka do kamienia, nie ma problemu z efektu falowania posadzki. Praca na znacznym obszarze maszyną o małej szerokości pracy powoduje zjawisko falowania posadzki. Efekt ten nasila się kiedy posadzka nabiera połysku, ponieważ wtedy najlepiej widać wszystkie jej niedoskonałości.

Przy pracy na ciągach komunikacyjnych standardowe szorowarki 17”-21” będą tworzyć „ścieżki” o szerokości 45-50cm spowodowane przez charaktersytykę pracy maszyny jednotarczowej. Najskuteczniejsza metodą eliminacji zjawiska falowania jest stosowanie możliwie szerokich urządzeń, w szczególności przy pracy na agresywniejszych

gradacjach diamentowych.

Drugim bardzo ważnym aspektem jest koszt roboczogodzin.  Pracodawca jest w stanie zredukować obsadę personelu sprzątającego z  trzech do jednej osoby, przy zachowaniu intensywności i jakości pracy całego trzyosobowego zespołu. Jak wiadomo największym kosztem jest praca ludzka, dlatego firma Klindex wychodząc naprzeciw wielu naszym klientom zaproponowała rozwiązanie polegające na dostarczeniu technologii efektywniejszego wykorzystania operatora poprzez zwiększenie polerowanego obszaru roboczego.

Triple K, najlepsza szorowarka do kamienia. Jest to innowacyjna propozycja dla właścicieli firm sprzątających, managerów obiektów użyteczności publicznej oraz firm specjalistycznych realizujących usługi doczyszczania i renowacji posadzek kamiennych i przemysłowych.